جمشید آذرمی آذر
من اهل ایران آذربایجان شرقی شهرستان بناب روستای چپقلو متولد1352 هستم سواد ابتدائی دارم ! علاقه مند به مطالعه، نوشتن و پژوهش میباشم.

استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی

آنچه در این مقاله خواهید خواند

یکی از گناهان گبیره ای که در جشنهای عروسی و  حجله های دامادی انجام می گیرد استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی است که بعضی از مردان ، و زنان در مراسم های ازدواج و جشنهای عروسی انجام می دهند.

متأسفانه بعضی از مردان و زنان قبل از زفاف یا در شبهای بعدی مقاربت جنسی ، خود را با انواع نوشیدنی های الکلی و شراب مست کرده ، و با همان حالت مستی نیز وارد حجله دامادی می شوند ، که اولاً  : عمل عمل حرام است ، دوماً : سر آغاز زندگی که در شریعت خداوند متعال یک امر واجب است برای جوانان اوامر حرام صورت می گیرد ، خود نیز حرام است.

شاید استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی از نظر روحی و روانی ، به تواند در گوتاه مدت اثر نیرو دهی و قدرت افزایی به طرفین را اضافه نماید ، اما باید توجه داشت که این عمل در بلند مدت تبدیل به عادت خواهد گردید ، و طرفین را به عنوان یک معتاد به مشروبات الکلی و مواد مخدر وابسته خواهد کرد ، و نیروی درونی شخص را هم نابود کرده تا لذت روابط جنسی نیز از بین خواهد رفت.

مسکرات و مخدرات و تأثیرآنها درنطفه

استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی از آنجا مهم است که ، دانشمندان امروز به این نتیجه رسیده اند که تربیت فرزندان از زمان بوجود آمدن نطفه در داخل رحم زن آغاز می شود. و میگویند که فکر و اندیشه مادر و پدر در حال مقاربت ، در وجود فرزندان موثر است.

صادقی طهرانی در مقدمه طب الصادق می نویسد: کودکی که از پدر و مادر الکلی به دنیا می آید. رنجور و کبدش متورم ، کلیه اش کوچک ، کم خونی در او مشهود و تعادل سلسله اعصابش محفوظ نیست. و بطور کلی کودکیست معیوب همچنان که استعداد خاصی برای ابتلائی به بیماری سل و مستعد بیماری سرطان نیز می باشد.

صاحب تفسیر نمونه می نویسد : کسی که در حین انعقاد نطفه مست است ۳۵ درصد از عوارض الکلیسم حاد را به فرزندان خود منتقل می کند. و اگر مرد و زن هر دو مست باشند صد در صد عوارض حاد در فرزند ظاهر باشد.

آسیب رسانی به جسم و روح روان و از همه مهمتر به ایمان دیگران جرم است و گناهی بزرگ ، پس کسی که در حال مستی  آمیزش جنسی با همسرش انجام دهد ، ممکن است در آن روابط جنسی نیز بچه ای پا بگیرد ، پس آینده این فرزند دچار ناهنجاریهای بس بزرگ خواهد داشت.

بنابراین استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی ، در سر آغاز زندگی زناشویی و آمیزشهای بعدی در حال مستی که عملیست حرام ، خود حرام دیگری است . و آثار سوء و خطرناک روحی و روانی و زیانهای جسمی هم برای مرد و هم برای زن و نوزادی که از وجود چنین والدین پا به جهان هستی خواهد گذاشت در پی خواهد داشت.

حرف آخر

و اما حرف آخر اینکه در مورد استفاده از مسکرات و مخدرات در روابط جنسی و زناشویی در دیگر نوشته های جامع العلوم به بررسی مضرات و تأثیرات نوشابه های الکلی و انواع مست کننده ها که امروزه با اسمها و مارکهای مختلف و جوان فریب ارائه می شوند خواهیم پرداخت.

امروزه برای کشاندن جوانها و نوجوانها به سمت این ماده خانمان سوز ، که با نامهای مختلف و با برچسبهای دل روبا  توسط عده ای از آدمهای که برای بهران و فساد اخلاقی در جامعه های بشری تلاش می کنند که این ماده الکلی به بازار عرضه شود .تا از این راه بتوانند به مقاصد شیطانی خود دست یابند. که از این طریق جیب خوب را پر نمایند و هم به فکر پلید خود، که تباهی و نابودی جامعه ی بشری است برسند!

و همان طوری که گفتیم در نوشته های بعدی به مدد خداوند متعال به بررسی این ماده خانمان سوز از لحاز علمی ، دینی ، مذهبی خواهیم پرداخت .

البته باید توجه شود که بررسی و نگارش مضرات ، مسکرات و مخدرات و دیگر مست کننده ها، اگر به طور دقیق و صحیح صورت پذیرد کتاب قطوری خواهد شد ، و برای همین هم اینجانب از توضیح دادن و آوردن مطالب بیشتر صرف نظر کرده و فقط به اصل مطالب خواهم پرداخت. و دیگر اینکه بجای شمردن نام تک تک این مواد ، از واژه شراب استفاده خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.